تعمیرات تخصصی لوازم خانگی

taj
whatsup
 تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی نیز یکی از وسایلی پر کاربرد در آشپزخانه ها تبدیل شده است، ماشین‌‌‌‌های ظرفشویی نیز مانند دیگر لوازم خانگی نیاز به مراقبت و نگهداری دارد در غیر این صورت نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی رو پیدا میکنید.
پنج شنبه بیست و ششم اسفند ۰۰
 تعمیر پکیج

تعمیر پکیج

پکیج‌ها در دو حالت تابستانه و زمستانه قابلیت تنظیم هستند و در این صورت پکیج مانند هر وسیله، سالانه دیگر نیاز به چک کردن و سرویس شدن دارد، تا از هرگونه آسیب جدی و خطر جلوگیری کنیم. البته برای انجام این‌کار نیاز به متخصص در این زمینه دارید. اگر به خدمات تعمیر پکیج در تهران نیاز داشتید با کارشناسان شمیران سرویس در تماس باشید.
دوشنبه بیست و سوم اسفند ۰۰
 تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

اگر ساکن شهر تهران هستید و در مناطق پاسداران، فرمانیه، نیاوران، ولنجک، کاشانک، اقدسیه، سعادت اباد، جردن، شریعتی... ساکن هستید و درخواست تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک و همچنین نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی را دارید با شماره کارشناسان شمیران سرویس در تماس باشید.
دوشنبه بیست و سوم اسفند ۰۰
 تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال فریزر

به محض تماس شما با کارشناسان شمیران سرویس مبنی بر اعلام خرابی فریزر، به جهت تعمیر فریزر در منزل شما حضور پیدا خواهیم کرد، مهمترین کار تعمیر فریزر، عیب یابی است که توسط تعمیرکار سیار یخچال و فریزر در تهران با سرعت و دقت بسیار بالا انجام میشود.
دوشنبه بیست و سوم اسفند ۰۰
 تعمیر یخچال

تعمیر یخچال

در صورتیکه نیاز به سرویس یا تعمیر یخچال دارید. می‌توانید با شماره‌‌‌‌های تعمیر کار حرفه ای در تهران یعنی تعمیرکاران شمیران سرویس در ارتباط باشید تا  در سریع‌ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما حاضر شوند و به تعمیر یخچال بپردازند.
دوشنبه بیست و سوم اسفند ۰۰
menusearch
shemiranservice.ir