تعمیر یخچال

taj
whatsup
دوشنبه بیست و سوم اسفند ۰۰
(0)
(0)

تعمیر یخچال

تعمیر یخچال در منزل

تعمیر لوازم برقی مانند تعمیر یخچال، جز خدماتی است که باید توسط افرادی که تجربه دارند و متخصص هستند سپرده شود. اهمیت یخچال در زندگی کنونی برای همگی ثابت شده است و خرابی یخچال ممکن است باعث نگرانی شود، این نکته را باید خاطر نشان کرد که برخی متخصصین به صورت شبانه روزی در منزل به تعمیر یخچال شما مشغول میشوند.

خدمات تعمیر یخچال در منزل شامل برند‌‌‌‌های متفاوتی میشود از جمله این برندها عبارت است از:

  • بوش
  • آاگ
  • کنوود
  • زیمنس
  • جنرال الکتریک
  • هایت پوینت
  • ویرپول
  • ال جی
  • سامسونگ

به طور کلی اکثر تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر یخچال در منزل انجام میشود و نیازی به جابه جایی یخچال وجود ندارد. صرفا در برخی موارد، احتمال دارد نیاز به تعمیر موتور یخچال شود. در چنین مواردی، تعمیرکار موتور یخچال را باز می‌کند و به تعمیرگاه خود می‌برد تا خرابی‌‌‌‌‌های به وجود آمده را برطرف کند.

 

 

شماره تماس شمیران سرویس ، تعمیرات لوازم خانگی در تهران

 

021-22235136

 

021-22233265


09120233923 ( فقط واتساپ)

 

قیمت تعمیر یخچال چقدر است؟

یخچال ها از قطعات که باهم متفاوت هستند ساخته میشود هزینه تعمیر یخچال متناسب با تعمیر قطعات آن محاسبه میشود. به طور مثال هزینه تعمیر ترموستات با هزینه تعمیر کمپرسور با هزینه تعمیر آب سرد کن متفاوت است.
برای اطلاع از قیمت تعمیر یخچال با متخصصین شمیران سرویس در ارتباط باشید.

 

 

تعمیرات یخچال در محل

اگر خرابی یخچال شما به صورتی باشد که توسط تعمیرکار یخچال در منزل عیب یابی و رفع شود میتواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد و هزینه‌‌‌‌های مانند ایاب و ذهاب و هزینه جابه جایی برای شما کاهش پیدا میکند.
در صورتی که مایل باشید خدمات تعمیرات یخچال را در محل دریافت کنید، این هزینه‌ها به‌طور کامل حذف می‌شوند. علاوه بر آن، آسوده خاطر خواهید بود که خطراتی احتمالی مانند ضربه خوردن، سقوط، قر شدن و ... برای یخچال شما رخ نمی‌دهد.

 

تعمیر یخچال در تهران

تفاوتی ندارد شما از یخچال قدیمی استفاده می‌کنید، یخچال فریزر دو قلو یا ساید بای ساید، در صورتیکه نیاز به سرویس یا تعمیر یخچال دارید. می‌توانید با شماره‌‌‌‌های تعمیر کار حرفه ای در تهران یعنی تعمیرکاران شمیران سرویس در ارتباط باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما حاضر شوند و به تعمیر یخچال بپردازند.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
مرتبط با این بخش

تعمیر یخچال فریزر

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
shemiranservice.ir